Rulliku- või rattaseeriate kaudu pääsete otse online kataloogi vastavale lehele. Kõikidele rullikuseeriatele leiate järgnevatel lehtedel kokku sobivad pöörlevad ja otsejooksuga kahvlid. Online kataloogis saate vaadata Teid huvitavate toodete täpsemat informatsiooni mugavas tabeli formaadis ning ostusoovi korral ka mugavalt ostukorvi lisada.

tootevalik

Kergeveorullikud ja -rattad, disainrattad

 • Kergeveorullikud ja -rattad

  Kergeveorullikud ja -rattad

  Kergeveorattad ja -rullikud kasutamiseks valdavalt sisetingimustes. Nad on konstrueeritud kiiruste jaoks kuni 3 km/h. Tüüpilisteks rakendusteks kergeveoratastele on meditsiiniseadmed, stendid ja suurköögiseadmed.

 • Sünteetilisest materjalist rattad

  Sünteetilisest materjalist rattad

  &lt,TEXT&gt,&lt,P&gt,Kaasaegse disainiga sünteetilisest materjalist rattad ja rullikud meditsiiniseadmetele, mööblile ja transpordivahenditele. Sünteetilisest materjalist rullikute veerepind on välismõjudele vastupidavast, termoplastilisest kumm-elastomeerist kõvadus

Kummist rullikud ja rattad

 • Standardsete täiskummist rehvide, kummist veerepinnaga rullikud ja rattad

  Standardsete täiskummist rehvide, kummist veerepinnaga rullikud ja rattad

  &lt,TEXT&gt,&lt,P&gt,Täis- ja termoplastilisest kummist rattad vaiksete ja põrandat säästvate lahenduste jaoks. Täiskummist rullikud on universaalselt kasutatavad. Termoplastilisest kumm-elastomeerist rullikuid iseloomustab väike veere- ja pöörlemistakistus.&lt,/P&gt,&lt,/TEX

 • Pehmest kummist ja kahekomponendiliste täiskummist rehvidega rullikud ja rattad

  Pehmest kummist ja kahekomponendiliste täiskummist rehvidega rullikud ja rattad

  Pehmest ja täiskummist rattad suurepärase liikumismugavuse jaoks kehva sõidupinna korral. Täis- ja pehmest kummist rattad on vastupidavad paljude agressiivselt reageerivate ainete vastu.

 • Elastsete täiskummist rehvidega raskeveorullikud ja -rattad

  Elastsete täiskummist rehvidega raskeveorullikud ja -rattad

  Väga elastsest kummist rullikuga raskeveorattad ja -rullikud sobivad eriti hästi suurte koormuste jaoks. Eriti suure kandevõime vajaduse korral kasutatakse topeltrullikuga raskeveorattaid.

Superelastsete õhkrehvidega rullikud ja rattad

 • Õhkrehvidega rullikud ja rattad

  Õhkrehvidega rullikud ja rattad

  Kummist rehvidega pöörleva ja otsejooksuga kahvliga rattad tagavad parima põranda säästvuse. Õhkrehvid on saadaval sik-sak või soonelise mustriga ning on kasutatavad nii sise- kui välitingimustes.

 • Superelastsete täiskummist rehvidega raskeveorullikud- ja rattad

  Superelastsete täiskummist rehvidega raskeveorullikud- ja rattad

  Tugeva, terastraadiga armeeritud rehvirandiga raskeveorullikud ja -rattad. Lisaks on saadaval 3-komponendilise väga elastse vahepadjaga variant.

Polüuretaanist rullikud ja rattad

 • Valumeetodil valmistatud polüuretaanist veerepinnaga rullikud ja rattad

  Valumeetodil valmistatud polüuretaanist veerepinnaga rullikud ja rattad

  &lt,TEXT&gt,&lt,P&gt,Valumeetodil valmistatud polüuretaanist, termoplastilisest elastomeerist rullikutega pöörleva ja otsejooksuga kahvliga rattad tagavad väga väikese kulumise ja veeretakistuse. Polüuretaanist rullikute veerepind on väga hea keemilise vastupidavuseg

 • Valatud polüuretaanist Blickle Softhane® veerepinnaga raskeveo-rullikud ja -rattad

  Valatud polüuretaanist Blickle Softhane® veerepinnaga raskeveo-rullikud ja -rattad

  Rohelisest reaktsioonvalu polüuretaan-elastomeerist raskeveorattad ja -rullikud, kõvadus 75° Shore A. Paks ja elastne veerepind Blickle Softhane® tagab väga hea liikumismugavuse.

 • Valatud polüuretaanist Blickle Extrathane® veerepinnaga raskeveo-rullikud ja -rattad

  Valatud polüuretaanist Blickle Extrathane® veerepinnaga raskeveo-rullikud ja -rattad

  Helepruunist reaktsioonvalu polüuretaan-elastomeerist raskeveorattad ja -rullikud, kõvadus 92° Shore A. Veerepind Blickle Extrathane® on väga suure lõikekindluse ja rebenemistakistusega ning lisaks väga kulumiskindel.

 • Valatud polüuretaanist Blickle Besthane® Soft veerepinnaga raskeveorullikud ja -rattad

  Valatud polüuretaanist Blickle Besthane® Soft veerepinnaga raskeveorullikud ja -rattad

  Reaktsioonvalu polüuretaanist Blickle Besthane® Soft raskeveorattad ja -rullikud, kõvadus 75° Shore A, tagavad väga väikese veeretakistuse.

 • Valatud polüuretaanist Blickle Besthane® veerepinnaga raskeveo-rullikud ja -rattad

  Valatud polüuretaanist Blickle Besthane® veerepinnaga raskeveo-rullikud ja -rattad

  Reaktsioonvalu polüuretaanist Blickle Besthane® raskeveorattad ja -rullikud, kõvadus 92° Shore A, tagavad väga suure dünaamilise koormatavuse.

Nailonist ja polüpropüleenist rullikud ja rattad

 • Nailonist ja polüpropüleenist rullikud ja rattad

  Nailonist ja polüpropüleenist rullikud ja rattad

  Kvaliteetsest välismõjudele vastupidavast nailonist ja polüpropüleenist rullikud. Siledatel põrandatel liiguvad need rullikud väga kergelt. Lisaks on väiksema mürataseme jaoks saadaval müra summutava kummist vaherõngaga rullikuseeria.

 • Nailonist raskeveorullikud ja -rattad

  Nailonist raskeveorullikud ja -rattad

  Nailonist ja tihendatud valunailonist raskeveorattad ja -rullikud. Raskeveorataste kahvlid on saadaval pressituna tugevast terasest või eriti tugeva keevitatud variandina.

Malmist, terasest rullikud ja rattad

 • Malmist rullikud ja rattad

  Malmist rullikud ja rattad

  Hallist või kõrgtugevast malmist rullikud ja rattad väga suurte kandevõimete jaoks. Malmist rullikud on eriti kulumiskindlad ja vastupidavad õliga kokkupuutepindadel.

 • Üliraskeveo täisterasrullikud ja -rattad

  Üliraskeveo täisterasrullikud ja -rattad

  Täisterasest raskeveorullikud ja -rattad, eriti surve- ja kulumiskindlad ning väga suurte koormuste jaoks. Täisterasrullikute kandevõime ja tugevus on laia temperatuurivahemiku raames konstantne (-100 °C kuni +300 °C).

Flantsiga rullikud ja rattad

 • Flantsiga rullikud ja rattad

  Flantsiga rullikud ja rattad

  Terasest, hallist malmist või valunailonist flantsiga rullikud ja rattad erinevatele standarditele vastavatele rööpaprofiilidele. Topeltflantsiga rullikud on saadaval nii valunailonist kui terasest.

Roostevabast terasest rattad

Kuumakindlad rullikud ja rattad

 • Kuumakindlad rullikud ja rattad

  Kuumakindlad rullikud ja rattad

  Kuumakindlad rullikud ja rattad kasutamiseks kõrgema temperatuuriga keskkondades. Veerepind on kuumakindlast täis- või silikoonkummist, rulliku materjal kuumakindlast nailonist, fenoolvaigust või malmist.

Vedrustatud kahvliga rattad

 • Vedrustusega raskeveorattad

  Vedrustusega raskeveorattad

  &lt,TEXT&gt,&lt,P&gt,Vedrustusega raskeveorattad ja vedrusummutusega raskeveole mõeldud otsejooksukahvlid tagavad suuremate kiiruste korral väga hea liikumismugavuse. Saadaval koos terasvedruga, polüuretaanist vedruga või patenteeritud ketasvedrukonstruktsiooniga, mi

Kompakt- ja tõsteelemendiga rattad

Juhtrullikud

 • Juhtrullikud

  Juhtrullikud

  Polüuretaanist või nailonist ning väga erinevate läbimõõtudega juhtrullikud mitmesuguste kasutusvaldkondade jaoks. Spetsiaalsete vajaduste korral on võimalik juhtrullikutest teha erilahendusi.

Kahvelkäru rattad ja virnastaja rullikud

Veo- ja veljekinnitusega rullikud

 • Veo- ja veljekinnitusega rullikud

  Veo- ja veljekinnitusega rullikud

  Veorullikud, kahveltõstuki rullikud ja polüuretaanist veerepinnaga vööd või kummirehvid. Veerepind on sõltuvalt rullikuseeriast rulliku keskmele või terasrõngale valatud, pressitud või vulkaniseeritud.

Rehvid ja vööd