Blickle erivariandid

Kui on vaja kohandatud lahendust.

 • erivariant-Teaserlist-rullikud-Blickle

  Individuaalsed rullikute ja nende komplektide lahendused

  Erivariandid erinevad standardtoodetest rulliku läbimõõtude, materjali valiku, rummu teostuse või laagrite poolest. Lisaks sellele tekivad näiteks seadmete rajamisel individuaalsed vajadused eriti suure jõudluse ja usaldusväärsuse seisukohalt. Rullikukomplekte saab koostada erinevate seeriate rullikutest, ümar- või nelikanttelgedega ning erinevate rööpavahedega.

 • erivariant-Teaserlist-rattad-Blickle

  Individuaalsed kergeveorataste lahendused

  Erivariandid erinevad standardtoodetest kogukõrguse, kesktelje nihke, lukustussüsteemi, materjali valiku, värvuse, rullikute teostuse, vedrustuse jm poolest.

 • erivariant-Teaserlist-tellingute-rattad-Blickle

  Transpordivahendite ja tellingute erirattad

  Transpordivahendite eriratasteks võivad olla otsejooksu ja pöörleva kahvliga Blickle standardtooted, mida modifitseeritakse vastavalt kliendi soovidele, et nad vastaksid spetsiaalsetele vajadustele. Vajadusel arendab Blickle aga vastavalt kliendi vajadustele välja ka täiesti uue toote.
  Tellingutele ja tööplatvormidele on saadaval erinevate kinnitusviiside, lukustussüsteemide ja rulliku variantidega pöörleva kahvliga rattaid.

 • erivariant-Teaserlist-raskeveorattad-Blickle

  Suure koormatavusega rattad

  Blickle on raskeveorataste arendamise ja tootmise alal tunnustatud spetsialist. Blickle standardtoodete kandevõime on kuni 50 000 kg. Lisaks sellele arendab Blickle kliendi soovil individuaalseid erilahendusi, mida iseloomustavad näiteks kompaktsed mõõtmed, vähene pinnakoormus või veeretakistus.