Edukas osalemine messil LogiMAT 2015

Alates 10. kuni 12. veebruarini 2015 osales Blickle jällegi Stuttgartis ühel maailma oluliseimal siselogistika alasel messil LogiMAT.

Messiesitluse keskseks eksponaadiks oli spetsiaalselt messi LogiMAT jaoks koostatud demokäru, mis oli varustatud Blickle enda poolt välja arendatud ajamilahendusega. Elektriajamiga rullikud võimaldavad liikuma hakkamisel rakendada oluliselt väiksemat jõudu. Blickle rataste suur kandevõime võimaldab transpordivahendit ka suure koormuse all kontrollitult ja täpselt liigutada.

Suurt huvi pakkusid külastajatele ka Blickle trummel- ja püsipiduriga rattad. Neid iseloomustab suur pidurdusjõud kui ka piduri käitamiseks vaja minev vähene jõud. Pidureid saab käitada erinevatel viisidel nagu näiteks hoova või kõritrossi abil. Suletud korpus kaitseb piduriklotse rooste ja mustuse eest. Seeläbi ei sõltu piduri toimimine niiskusest ja sõidupinna mustusest. Mõlemad pidurisüsteemid on saadaval nii otsejooksu kui pöörleva kahvliga ratastele ning neid kasutatakse eelkõige suurema kandejõuga transpordivahenditel nii sõidu- kui fikseerimispidurina.

Tegevjuht ja osanik Reinhold Blickle võttis messil osalemise kokku positiivselt: „Meil oli hea meel, et meid külastasid nii paljud huvilised ja kliendid ning saime messilt palju huvitavaid kontakte.“