Uudis-kõrgriiulitega lao laiendus

Baden-Württembergi valla Zollernalbkreis kõrgeim ehitus püsib graafikus

Nagu oleme juba teada andnud, siis ehitab Blickle Räder+Rollen olemasolevale lisaks uut kõrgriiulitega ladu ning tugevdab veelkord oma seotust Rosenfeld'iga. Uue kõrgriiulitega lao kõrgus saab olema ca 40 meetrit, mis on viis aastat tagasi valminud laost 13 meetrit kõrgem.

Hoogne töö Rosenfeldi ärikvartalis Dornbrunnen'is on täiesti graafikus. Juba mai alguses alustati hoone põranda jaoks pinnase eemaldamise ning vihmutivee mahuti rajamisega. Juulis veeti kohale 80 cm paksuse betoonplaadi valamise jaoks vajalikud 1500 kuupmeetrit betooni, mis vastab enam kui 20 eramu jaoks vaja minevale kogusele. Hetkel tegeletakse riiulite teraskonstruktsioonide püstitamisega, seejärel saab alustada katuse- ja seinaelementide paigaldamisega. Selle käigus monteeritakse 1300 tonni teraskonstruktsioone. Oktoobrisse on plaanitud veo- ja transpordisüsteemide ning riiuliteenindusseadmete paigaldamine.

Ehituse valmimise ajaks on planeeritud käesoleva aasta lõpp, nii et uue lao saaks juba 2016 aasta alguses kasutusse võtta. Selle täisautomaatse kõrgriiulitega lao laiendusega valmistutakse tulevikuks: Rosenfeld'is asuva lao mahutavust suurendatakse 28 000 alusekoha võrra kokku üle 43 000 alusekohani.