e-pood blickle

Saksamaa mahukaim rullikute ja rataste e-pood alustab tööd

Üle 30 000 rulliku ja ratta leidub Blickle uues e-poes. Nõnda alustab Saksamaa mahukaima valikuga rullikute ja rataste e-pood oma tegevust. Ulatuslik tootevalik algab suure valikuga 20 mm läbimõõduga juhtrullikutega ja lõppeb 50 tonnise kandejõuga raskeveorullikutega.

Saadavuse kontrolli funktsioon, mis on ühendatud logistikakeskuse valmistoodangu laoga, võimaldab kliendil saada konkreetse info tarneaegade kohta. Automaatne tellimuste arhiveerimine lihtsustab korduvate tellimuste tegemist. Klient peab hiljem sisestama ainult uue koguse. Kõik olemasolevad andmed ja kliendispetsiifilised hinnad võetakse eelmiselt tellimuselt üle. „Reageerime sellega turu soovile igal ajahetkel kiiresti ja mugavalt soovitud tooteid tellida.“, ütleb müügijuht Werner Herre. „Küsimuste või erilahenduste soovide korral aitab meie klienditugi Teid ka edaspidi teada-tuntud oskusteabega.“

Uuel e-poel on olemas ka liides tooteotsingu funktsiooniga. Seal valitud tooted on võimalik otse ostukorvi lisada. Uudiseks on ka kolmedimensioonilist vaadet võimaldavad PDF-failid. Need on olemas peaaegu iga toote kohta ning neid on võimalik vaadata ilma registreerimata või sisselogimata. 3D PDF-failide suurim eelis on see, et rullikuid ja rattaid on võimalik vaadata igat pidi, ilma et selleks oleks vaja CAD-programmi.

 

 Registreerige end siin.