Blickle esindatud leksikonis “The Best of German Mittelstand”

Kölni kirjastus Deutsche Standards EDITIONEN esitles 25. augustil 2015 Berliinis toimunud välisministeeriumi saadikute konverentsi majanduspäeval kahte inglise keelset köidet nimega „The Best of German Mittelstand“. Mõlemad köited esitlevad kumbki 100 välja valitud ettevõtet, kes esindavad edukat ja vastutustundlikku ettevõtlust ja võimaldavad nii eksklusiivset vaadet kogu maailmas ainulaadsele Saksamaa ettevõtlusmaastikule.

Köide „THE FAMILIY BUSINESSES“ seostub 2014 avaldatud Saksamaa pereettevõtete leksikoniga „Lexikon der deutschen Familienunternehmen“ ja esitleb umbes 100 pereettevõtte olulisemaid andmeid nende ajaloo, juhtimise, perekonna mõjukuse, majanduslike ning strateegiliste põhiandmete ja ka nende ühiskondliku panuse kohta.

Köide „THE WORLD MARKET LEADERS toob välja 100 valitud Saksa ettevõtet, kes taotlevad maailmaturul liidrikohta. Raamatu eesmärk on lükata keskmise suurusega ettevõtted, kes on maailmaturul oma valdkonnas „parimatest parimate“ hulka välja murdnud, ka rahvusvahelisel areenil rohkem fookusesse. Köide järgib raamatut „Lexikon der deutschen Weltmarktführer“, mis ilmus 2015 aasta kevadel.

Nii nagu leksikoni saksa keelsetes köidetes, nii on ka neis mõlemas köites Blickle esindatud. Kõigest 60 aastaga on väikesest aiakärude rataste valmistajast kasvanud üle 750 töötajaga globaalselt tegutsev ettevõte, kes on kogu maailmas suuruselt kolmas rullikute ja rataste tootja.