Meie lahendus: me toodame ise.

Uusim tootmistehnoloogia ja kvalifitseeritud töötajad

Turuliidriks olemine tähendab kliendi kõrgete nõudmiste ja ootuste täitmist. Meie lahendus: me toodame ise – algusest lõpuni ning parima kvaliteediga. Nõnda on meil ühelt poolt täielik kontroll kvaliteedi ja tarneaegade üle ning teiselt poolt suudame kiiresti, paindlikult reageerida klientide ja turu nõudmistele. Moodsa tootmistehnoloogia ning kvalifitseeritud töötajatega garanteerime meie klientidele harjumuspäraselt kõrge Blickle kvaliteedi.

Meie tuumikoskused on:

 • tööriistaehitus-rullikud-rattad-Blickle

  Tööriistade valmistamine

  Meie oskusteave saab alguse juba tööriistade valmistamisest. Ülimoodsad seadmed aitavad meie töötajaid kvaliteetsete tööriistade valmistamisel nii stantside kui polüuretaani valmistamise jaoks. Tööriistade kiire valmistamine tagab selle, et innovaatilised lahendused jõuavad kiiresti kliendini või turule. Tööriistade hoolas ja õigeaegne hooldus ning taastamine garanteerivad kõrge tootekvaliteedi ja iga üksiku tööriista keskmisest pikema kasutusea.

 • terase-stantsimine-rullikud-rattad-Blickle

  Stantsimis- ja pressimistehnika

  Meie presside hulka kuuluvad nii hüdraulilised kui ekstsentrikpressid, mille survejõud on kuni 630 tonni. Suudame stantsida kuni 10 mm paksusega plekirulle täisautomaatselt. Tänu ise valmistatud spetsiaalsetele tööriistadele toodame terasest ja roostevabast terasest komponente, mis lähevad ilma igasuguse täiendava töötluseta otse edasi automatiseeritud koosteprotsessi. Koos lühikeste ümber seadistamise aegadega realiseerime ratsionaliseeritud tootmise nii suur- kui väikeseeria toodetele.

 • keevitamine-rullikud-rattad-Blickle

  Keevitamine

  Blickle raskeveorullikute ja -rataste kandejõud on kuni 50 tonni. Keevitamisel on meie jaoks seega perfektsioon ja ohutus esmatähtsad. Keevitame nii manuaalselt kui ka robotitega. Lisaks moodsatele automaatsetele keevitusrobotitele ning orbitaalkeevitusseadmetele garanteerivad meie keevitusinsenerid ja sertifitseeritud keevitajad ühtlaselt hea keevitusõmbluste kvaliteedi. Regulaarsed metallograafilised keevisõbluste uuringud tagavad selle tootmisprotsessi kõrge kvaliteedi.

 • PU-valmistamine-rullikud-rattad-Blickle

  Polüuretaani valmistamine

  Blickle on eri vajaduste jaoks välja töötanud erinevad polüuretaani tüübid. Blickle polüuretaanist veerepindades Extrathane®, Softhane®, Besthane® ja Besthane® Soft peitub aastatepikkuse polüuretaani tootmise kogemuse ning mahuka arendustööga kogutud oskusteave. Materjalide koosluse ja tootmismeetodi koosmõju määrab lõpptoote kvaliteedi ning ühtlasi polüuretaanist rullikute tooteomadused nagu veerepinna kõvadus, elastsus, kuluvus, kandevõime, deformatsioonikindlus, veeretakistus, hüdrolüüsikindlus ja paindlikus külmas. Meie seadmete hulka kuuluvad nii täisautomaatsed tootmisliinid suurseeriate tootmiseks kui ka spetsiaalsed valuseadmed väikeseeriate ja erivariantide valmistamiseks.

 • plastmassi-survevalu-rullikud-rattad-Blickle

  Plastmassi survevalu

  Blickle suudab valmistada väga erinevaid sünteetilisest materjalist rullikuid - nailonist, polüpropüleenist või termoplastilisest kumm-elastomeerist, kuumakindlaid, elektrit juhtivaid, klaaskiuga tugevdatud, või arvukaid muid variante. Meie moodsad plastmassdetailide tootmisseadmed võimaldavad toota rullikuid aga ka terviklikke otsejooksu või pöörleva kahvliga rattaid ning seda väga erinevate kasutuskohtade jaoks. Blickle valmistab väga erinevaid plastmassist rullikuid - kuumakindlaid, elektrit juhtivaid, klaaskiuga tugevdatud, või arvukaid muid variante. Kuid me ei tooda üksnes plastmassidest rullikuid, vaid ka terviklikke pöördkahvli ja otsejooksuga rattaid. Meie suur masina- ja seadmepark plastmassosade tootmiseks survevalu tehnoloogiat kasutades koosneb uutest, moodsatest masinatest juhtivatelt Saksa tootjatelt. Masinate sulgemisjõud on seadistatud täpselt vastavaks erinevate toodete tsükliaegadele. Lisaks ühekomponendilistele rullikutele toodetakse robotitega juhitavatel seadmetel ka 2-komponendilisi rullikuid. Koos täisautomaatse materjalide etteandega võimaldab see eriti ökonoomset ja väikseid varusid nõudvat tootmisprotsessi.

 • Montaaž-rullikud-rattad-Blickle

  Monteerimine

  Rataste kahvlite ja rullikute monteerimiseks on Blickle välja töötanud täisautomaatsed koosteliinid. See tagab, et ka toodete kokku monteerimine on soodne, kiire ja usaldusväärse kvaliteediga. Vastavalt põhimõttele „Käsitöö, kus vaja, automatiseerimine, kus võimalik“ toimub toodete monteerimine valdavalt automatiseeritult ning kaamerasüsteemidega kontrollitult. Paindlikkuse tagab meile käsitöö kasutamise võimalus, et realiseerida spetsiaalseid klientide soove, mida toodetakse väikeseerias. Tootmisliinidesse integreeritud arvukad katsetus- ja kontrollimiskohad tagavad vastavuse meie kõrgele kvaliteedistandardile.