Rahvusvaheline esindatus

Blickle rullikud ja rattad kogu maailmas

Meie globlaane müügivõrgustik võimaldab Blickle tooteid teada-tuntud kvaliteediga "Made in Germany" pakkuda igal pool seal, kus meie kliendid seda soovivad. 18 müügiesindust Euroopas, Ameerikas, Aasias ja Austraalias ning edasimüüjad 120 eri riigis tagavad koolitatud spetsialistidega kliendiläheduse ning hea klienditoe. 

Informatsiooni Blickle toodete ja teenuste kohta saab internetis näha 28 erinevas keeles. Blickle üldkataloog on saadaval 21 eri keeles ja sealt saate vastused kõikidele rullikuid ja rattaid puudutavatele küsimustele.

Hästi varustatud laod ja ülemaailmne kõiki esindusi ühendav arvutisüsteem võimaldab meil kiirelt reageerida igale tellimusele.  Blickle kaubad jõuavad kiirelt soovitud sihtkohta tänu kiiretele ja usaldusväärsetele logistikalahendustele. Blickle on Teie usaldusväärne partner – kogu maailmas.
                                    
Blickle müügiesindused leiate järgmistest riikidest. Kui Teie asukohariik puudub sellest nimekirjast, siis leiate Rahvusvaheliste kontaktide otsing kaudu Teie riigis tegutseva Blickle esinduse.