arendus-konstrueerimine-FE-rullikud-rattad-Blickle

Kliendi soov on meile väljakutseks.

Innovatsioon on meie äri aluseks.

Ratta taasleiutamine: Selle ülesandega tegelevad meie insenerid päevast päeva. Eesmärgiks on luua meie klientide vajadustele vastav parim ratas ja rullik. Funktsionaalsus, efektiivsus, pikk kasutusiga ja ohutus on toodete välja töötamisel sama moodi fookuses kui disain, ergonoomika ja säästlikkus. Nii luuakse innovaatilised tooted, mis võimaldavad meie klientidel kasutada ainulaadseid tootelahendusi. 


Kõige moodsama tehnoloogia ja meetodite rakendamine, nagu lineaarsed ning mittelineaarsed FEM-arvutused, ja koostöö tunnustatud instituutidega võimaldab meie inseneridel uued ideed kiiresti veerema panna. Parim näide on polüuretaanist veerepind Besthane®, mis tõstis liikumismugavuse ja veeretakistuse hoopis uuele tasemele.

Ükskõik kas tegemist on täiesti uue toote välja töötamise või olemasoleva kohandamine vastavalt kliendi vajadustele – konstrueerimine ja tööriistaehitus omaenese osakondades võimaldab tooted kiiresti seeriatootmise küpseks saada.  Enamus vajalikest komponentidest toodetakse Rosenfeldis ise, see võimaldab ka väikeste kogustega erilahendusi toota soodsate hindadega.  Tihti möödub ainult mõni päev kliendilt saadud päringust kui on valmis juba näidis või valmistoode. 
Pikaajaline kogemus klientide projektidega erinevatest valdkondadest võimaldab meie inseneridel kiiresti kliendi soovitud lahenduseni jõuda.

Blickle – Kompetentne partner uute toodete arendamisel. Koos leiame lahenduse ka keerulisematele probleemidele.