Blickle tööstusvaldkonna rattad

Blickle on tööstusvaldkonna rataste spetsialist, kelle tootevalikusse kuulub suur valik erinevaid otsejooksuga ja pöörleva kahvliga rattaid.  Standardtoodete hulka kuuluvad enam kui 30 000 erinevat rullikut ja ratast kandejõududega vahemikus 20 kuni 50 000 kg. Nii leiab standardtoodete hulgast sobiliku lahenduse peaaegu kõikide valdkondade jaoks.  Lisaks kergeveo-, transpordivahendite ja raskeveoratastele toodab Blickle ka spetsiaalseid plastmassist ja roostevabast terasest tööstusvaldkonna rattaid. Sõltuvalt vajadusest on rattad saadaval erinevate kinnitusvõimalustega nagu näiteks plaat-, poltkinnitus, keermevarras, kinnitusvarras või varras.

Kõik Blickle tööstusvaldkonna rattad valmistatakse Saksamaal vastavalt meie kõrgetele kvaliteedinõuetele. Lisaks standardvariantidele on Blickle võimeline tarnima ka erilahendusi, mis on valmistatud täpselt kliendi vajadusi arvestades.

Tervikliku ülevaate kõikides võimalikest tööstusvaldkonna ratastest leiate Blickle tootevalikust. Alternatiivina saate Teile sobiva rulliku või ratta lihtsalt ja mugavalt välja otsida kasutades selleks meie tooteleidjat.