Blickle täiskummist rullikud

Täiskummist rullikuid kasutatakse tänapäeval nii sise- kui välistingimustes ning väga erinevates rakendustes. Näiteks siselogistika transpordivahenditel, materjalide transportimise masinates või siis prügikastidel.

Blickle täiskummist rullikud on universaalselt kasutatavad, vibratsiooni summutavad, põrandat väga säästvad ning vastupidavad paljudele agressiivselt reageerivatele ainetele.

Vastavalt erinevatele kasutusotstarvetele on Blickle välja töötanud ulatusliku ning väga hea kvaliteediga tootevaliku. Tootevalikusse kuuluvad nii soodsad täiskummist rullikud kui ka kvaliteetsemad elastsest täiskummist veerepinnaga rullikud. Need on mõeldud eriti suurte koormuste jaoks ning nende veeretakistus on eriti väike.  Blickle toodab täiskummist rullikuid erineva kõvadusega veerepindadega ning ühe- või mitmekomponendilise variandina.  Lisaks mustadele täiskummist rullikutele on saadaval ka spetsiaalsed mittemarkeerivad halli, sinist või naturaalset tooni variandid. Tootevalikut täiustavad veel lisaks antistaatilised ja elektrit juhtivad täiskummist rullikute variandid.  Täiskummist rullikuid saab tellida liuge-, rull- või kuullaagritega.

Siin leiate väikese valiku Blickle tootevalikus leiduvatest täiskummist rullikutest:

Standardsed täiskummist rullikud

Kahekomponendilisest täiskummist rullikud

Elastsest täiskummist rullikud

Ülielastsest täiskummist rullikud