Blickle flantsiga rullikud

Flantsiga rullikud on rullikud, mida kasutatakse näiteks relssidel liikumiseks. Nad tagavad selle, et transpordivahend jääks liikumisel oma rajale.

Blickle Räder+Rollen on maailmas üks juhtivaid rullikute ja rataste tootjaid. Kogu maailmas annab Blickle tööd 900 töötajale, kellest enam kui 700 töötavad Saksamaal Rosenfeldis. Blickle on esindatud üle 120 erinevas riigis kogu maailmas. Blickle ulatuslikust tootevalikust leiate standardtoodetena flantsiga rullikud läbimõõduga 50 kuni 400 mm ja kandevõimega 50 kuni 9000 kg. Soovi korral valmistab Blickle kliendispetsiifilisi flantsiga rullikute erilahendusi.


 Blickle flantsiga rullikud (lühiülevaade)


Alljärgnevalt on ära toodud ülevaade Blickle flantsiga rullikuseeriatest:

Malmist flantsiga rullikud "SPK"

  • Seeria SPK flantsiga rullikud on valmistatud vastupidavast hallist malmist ja värvitud hõbedast värvi. Flants ja veerepind on üle treitud ja veerepind on telje suhtes 3° langev. Veeretakistus on väga väike ja nad on ülimalt kulumiskindlad. Saadaval liugelaagriga või kahe sissepressitud ning kauakestva määrdega määritud kuullaagriga. Seda flantsiga rullikud saab kombineerida ka otsejooksuga kahvliga "BS". Kahvel valmistatakse tugevdatud külgedega, et aksiaalseid jõude oleks parem taluda.
  • Rulliku Ø: 50 - 250 mm (alates rulliku läbimõõdust 125 ilma flantsita)
  • Kandevõime: kuni 110 kg

Valunailonist flantsiga rullikud "SPKGSPO"

  • Seeria SPKGSPO flantsiga rullikud on valmistatud kvaliteetsest, välismõjudele vastupidavast, tugevast ja vastupidavast ning tihendatud valunailonist. Veerepind telje suhtes 3° langev. Flantsiga rullikud on väga kulumiskindlad. Saadaval liugelaagriga või kahe sissepressitud ning kauakestva määrdega määritud kuullaagriga. Lisaks on see valunailonist rullik saadaval ka topeltflantsiga rullikuna (DSPKGSPO).
  • Rulliku Ø: 50 - 250 mm, topeltflantsiga rullikud kuni 200 mm
  • Kandevõime: kuni 3000 kg, topeltflantsiga rullikud kuni 500 kg

Täisterasest flantsiga rullikud "SPKVS"

  • Seeria SPKVS flantsiga rullikud on treitud termotöödeldud terasest. Tarnitakse kergelt õlitatud veerepinnaga, mis tõuseb telje suhtes 3°. Flantsiga rullikud on eriti kulumiskindlad ja neil on väga suur ja dünaamiline kandevõime. Saadaval kahe sissepressitud ning kauakestva määrdega määritud kuullaagriga. Soovi korral saab seda flantsiga rullikud kombineerida ka otsejooksuga kahvliga "BS". Blickle tootevalikusse kuuluvad ka täisterasest topeltflantsiga rullikud (DSPK) läbimõõduga kuni 200 mm.
  • Rulliku Ø: 50 - 400 mm, topeltflantsiga rullikud kuni 200 mm
  • Kandevõime: kuni 9000 kg, topeltflantsiga rullikud kuni 1000 kg